МО музичних керівників

25 січня 2017 року  в КДНЗ "Казка" пройшло методичне об'єднання музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста.  Сапожнікова Т.В. показала свято "Від Різдва до Водохреща" за участю дітей та родин вихованцівВ ході свята діти та гості знову занурились в атмосферу Різдвяних свят. Ведуча вихователь Личана Олена Василівна нагадала присутнім об українських традиціях святкування Святвечора перед Різдвом, Щедрого Вечора та свято Маланки, Водохреща. Маленькі герої вражали своїми різноманітними талантами: натхненно декларували вірші, співали пісні, колядки, щедрівки. Активну участь приймали родини вихованців. Сім'я Горевих  заспівали колядку "Щедрик, щедрик" тим самим прославляли Різдво Христове. Родина Новак Уляни вітали присутніх щедрівкою "Ой сивая та і зозуленька". Особливо сподобався малюкам та гостям обряд "Водіння Кози", який традиційно проводять на свято Щедрого вечору. Ведуча Олена Василівна розповіла про властивості води яку святять 19 січня на свято Водохреща. В кінці заходу гості та учасники  разом заспівали пісню "Щедрий вечір тобі пане господарю". Підводячи підсумки музичні керівники високо оцінили переглянуте свято. Зауважили, що такі заходи дозволяють привчати вихованців до українських традицій, виховувати любов до Батьківщини та поваги до свого народу.